Azgezmiş Artvin Yaylaları Fotoğraf Gezisi

Yaklaşık 10 senedir her yıl gittiğimiz ve her gittiğimizde çok keyif aldığımız Artvin’e 28-31 Ekim 2021’de yine gidiyoruz. Sonbahar’da köylerde olup, çok keyifli fotoğraflar çekeceğiz.

Gezimiz Kars Havalimanı’ndan alınmamız ile başlayacak.

 1. Gün: Havalimanından hareket ile Şavşat’a gideceğiz ve kalacağımız köyde hemen fotoğraf çekmeye başlayacağız. Vaktimiz olduğu ölçüde bir Gürcü kilisesini ve yakınında yer alan tamamı neredeyse ahşap evlerden oluşan bir köyü ziyaret edeceğiz. Akşam yemeğimizi köyün içindeki otelde sis çöken dağlara karşı keyifle yiyeceğiz.
 2. Gün: Kahvaltımızın ardından bugün balık gölünü ziyaret edeceğiz. Sonrasında bir köy ziyaretimiz olacak. Gün boyu yine çok keyifli fotoğraflar çekeceğiz. Konaklama için yine köyün içindeki ahşap otelimize döneceğiz. Yemeğimizi burada yiyeceğiz.
 3. Gün: Kahvaltımızın ardından bugün çok keyif alacağınız yine ahşap evlerden oluşan en yenisinin 100 yıllık olduğu, Maden köye gideceğiz. Burada her ev ayrı bir hikaye. Muhteşem bir fotoğraf platformu. Dönüş yolunda ve giderken bol bol fotoğraf çekerek ilerleyeceğiz. Akşam olduğunda konaklayacağımız keyifli ahşap evlerimize geleceğiz. Akşam yemeğini burada yiyeceğiz.
 4. Gün: Kahvaltımızın ardından önce Meydancık köyünü ziyaret edeceğiz, ardından havalimanına giderken gördüğümüz güzel manzaralarda durup fotoğraf çekeceğiz. Yolda göreceklerimiz arasında, Kocabey kışlası ve Sahara Milli Parkı’da olacak. Oradan Kars Havalimanına doğru yola çıkacağız. Çok keyifli bir coğrafyada çok keyifli 4 gün geçireceğiz. Doğasına, insanına hayran kalacağınız bir bölge olacak.

Gezi Fiyatı:  2100 TL (iki kişilik odalarda kişi başı fiyat) + uçak bileti
Tek kişi konaklama: 2550 TL

Gezi Tarihi: 28 Ekim – 31 Ekim 2021

Fiyata Dahil Olanlar:

 • Tüm konaklamalar
 • İlk sabah hariç, sabah kahvaltıları ve son akşam yemeği hariç akşam yemekleri
 • Araçla Kars havalimanından alınma ve aynı noktaya bırakılma, gezi bitimine kadar tüm ara transferler
 • Rehberlik hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Fiyata Dahil Olmayanlar:

 • Belirtilen dışındaki tüm yemekler
 • Kars’a geleceğiniz şehirden (gidiş-dönüş) uçak bileti
 • Özel fotoğraf çekimleri için istenebilecek ödemeler
 • Müze girişleri

NOT: Katılım veya sorularınız için info@azgezmis.com adresine mesaj gönderebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.