Biz Kimiz?

Turhande Turizm 1999 yılında kurulmuş olmasına rağmen ekibimiz 1991 yılından bu yana turizm alanında faaliyet gösteren profesyonellerden oluşmaktadır.

Şüphesiz turizm, insanlarla bire bir muhatap olunan ve sahası en geniş sektörlerden biridir. Turhande Turizm olarak bu bilinçle hareket ederek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutma gayreti içerisinde olduk. Dünya üzerinde bir çok renkli kültür, inanış ve yaşantının varolması bizlerin de keşif ruhuyla bu coğrafyalara seyahat etmemiz, bu renkli kültürlerin tanıtımına katkıda bulunmamız ve bu esnada misafirlerimize daha önce yaşamadıkları farklı tecrübeler yaşatmamız ana amacımız olmuştur.

Ülkemizde bu sahada önemli bir boşluğun olduğunu düşünüyoruz ve Turhande Turizm olarak bu boşluğu doldurmak için gayret ediyoruz. Ekibimiz bilgi, beceri ve tecrübeleri doğrultusunda daha önceleri Ortadoğu merkezli coğrafyaların keşfi konusunda bir çok çalışma ve gezi düzenlemiştir. Bu bölgelerdeki istikrarsızlık nedeniyle bir kaç yıl önce yönümüzü faklı bölgelere çevirdik. Artık Türk gezginlerinin dünyanın her bölgesini tanıması için çalışıyoruz. Profesyonel gezgin ve fotoğrafçılardan oluşan ekibimizle özellikle egzotik bölgeler olan Hindistan, Nepal, Sri Lanka, Fas vb. coğrafyalarda büyük tecrübe kazandık. Avrupa’nın klasik olmayan Portekiz, Norveç, Finlandiya, İzlanda vb. gibi bölgelerinde çok özel geziler düzenledik.

Azgezmiş isimli fotoğrafçı grubumuzla sadece amatör ve profesyonel fotoğrafçılara yönelik keşif gezileri düzenliyor, geziler sonrasında fotoğraf sergileri düzenliyoruz.

En kaliteli rehberlik hizmetiyle, işimizin ruhuna yaraşır bir şekilde hizmet verdiğimizin göstergesi olarak aldığımız övgüler ve geri dönüşlerle yolumuza hızla devam ediyoruz.

Kalite Politikamız

Misafir ilişkileri yönetimi ve memnuniyetine büyük önem veren Turhande Turizm son 10 yıldır misafirleriyle özel anketler gerçekleştirmektedir. Bu anketlerin sonucunda elde edilen istatiksel bilgiye göre Turhande Turizm’in düzenlediği gezilere katılan misafirlerin memnuniyet oranı %99’lara ulaşmıştır.

Misyonumuz

Sektördeki yenilikleri en yakından takip ederek, bireysel ve kurumsal anlamda sürekli kendini geliştiren, teknolojinin tüm imkanlarını çalışanlarına ve müşterilerine sunan bir şirket olmak.

Vizyonumuz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesini benimseyerek, butik ve temalı gezilerde sektör lideri ve itibarı yüksek bir marka olmak.